Contact

Smart grids

Smart grids

Smart grids

Sales Manager: Serge Kraaijeveld
s.kraaijeveld@alfen.com
+31 6 22 52 84 74

Account Manager transformer substations: Marcel van Beusekom
+31 6 22 92 42 41
m.vanbeusekom@alfen.com

Alfen Connect

Business Development Manager: Hessel Faber
h.faber@alfen.com
+31 6 24 20 62 23

Oplaadpunten EV

Oplaadpunten EV

Frankrijk

Sales Manager: Ludovic Arvor
l.arvor@alfen.com
+33 61 114 7212

Duitsland

EV Sales Manager DE - Centraal- en Noord-Duitsland (PLZ 0~6): Richard Hubner
r.huebner@alfen.com
+49 17 7213 2880

EV Sales Manager - Zuid-Duitsland (PLZ 7~9), Zwitserland en Oostenrijk: Achim Dobrunz
a.dobrunz@alfen.com
+49 176 7478 9327

Verenigd Koninkrijk

Country Manager: Alex Earl
a.earl@alfen.com

EV Sales Manager UK: Naomi Nye
n.nye@alfen.com

EV Sales Manager UK: Geoff Dawson
g.dawson@alfen.com

+44 7805 689 996

Nederland

EV Sales Manager NL: Martijn van Hoorn
m.vanhoorn@alfen.com

EV Sales NL: Daan van de Kemp
d.vandekemp@alfen.com

+31 36 549 3402

 

Energie opslag

Energie opslag

Frankrijk

Sales Manager: Yves Vercammen
thebattery.sales@alfen.com
+31 36 526 0057

Sales Manager: Ludovic Arvor
thebattery.sales@alfen.com
+33 61 114 7212

Duitsland

Sales Director Energy Storage: Andreas Plenk
thebattery.sales@alfen.com
+31 36 526 0034

Verenigd Koninkrijk

Sales Director Energy Storage: Andreas Plenk
thebattery.sales@alfen.com
+31 36 526 0034

Country Manager: Alex Earl
thebattery.sales@alfen.com
+44 7805 689 996

Nederland

Sales Manager: Stephanie Schockaert
thebattery.sales@alfen.com

Sales Manager: Yves Vercammen
y.vercammen@alfen.com

+31 36 526 0057

 

 

Internationale kantoren

Internationale kantoren

België

Traktaatweg 9
9000 Gent
België

+32 9 229 1200

Finland - Alfen Elkamo

Permonkaarre 107
P.O. Doos 18
FI-68601 Pietarsaari
Finland

www.alfenelkamo.fi
elkamo@elkamo.fi
+358 6 788 9550

Verenigd Koninkrijk 

Harbourside Business Centre
70 Prinsstraat 70
Bristol BS1 4QD
Verenigd Koninkrijk

+44 117 287 286

Service en onderhoud

Service en onderhoud

Smart grids

Serge Kraaijeveld
s.kraaijeveld@alfen.com
+31 6 22 52 84 74

Oplaadpunten EV

Zie contactgegevens op Oplaadpunten EV

Energie opslag

Stephanie Schockaert
thebattery.sales@alfen.com
+31 6 22 52 84 74

Hoofdkantoor en algemene vragen

Hoofdkantoor en algemene vragen

Kantooradres

Hefbrugweg 28
1332 AP Almere
Nederland

info@alfen.com
+31 36 549 3400

Postadres

Postbus 1042
1300 BA Almere
Nederland

Media contact

Media contact

Marketing

Johan de Vries
j.devries@alfen.com
+31 36 549 3499

Financiën

Financiën

Crediteurenadministratie

Facturen kunnen direct naar onderstaande e-mailadressen worden verstuurd:

Mocht u vragen hebben inzake de status van uw factuur dan kunt u mailen naar administratie@alfen.com of telefonisch contact met ons opnemen op iedere dinsdag- en donderdagmiddag tussen 14:00 en 16:00 middels het nummer +31 36 549 3410

Debiteurenadministratie

Voor vragen over verkoopfacturen kunt u contact met ons opnemen middels de onderstaande e-mailadressen:

of middels het directe nummer van de debiteurenadministratie +31 36 549 3403

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?

Met haar brede scala aan in-house ontwikkelde producten en ruime ervaring als systeemintegrator werkt Alfen aan het elektriciteitsnet van de toekomst: betrouwbaar, duurzaam en innovatief. Bel ons op +31 36 54 93 400 of stuur een e-mail.

Bel directStuur een mail
© 2019 Alfen N.V.